Červenec 2010

Fota Nick a Tery

31. července 2010 v 21:30 | Danulee |  společné fotečky


Terinka a Nick prochazka

31. července 2010 v 21:29 | Danulee |  Terinka
Ahoj v Utery jsme si vyšli s Barčou a jejím Německy ovčákem na procházku.Dělali jsme stopy a potom šli na překažky.Tam se moje Terinka trošku s Nikem rafla,protože se mu nelíbilo,že je u něj v revíru,když jí zná sotva pul hodinky...Ale naštěstí to dobře dopadlo a s Teris jsme si udělali ještě překažky.Pak mi ještě  s Nickem ukazala,co se dělá na zkoušce BH a my s Tetrys šly domu... videjka na konci šlánku =)


Nick a stopa Zde
Terinka stopa zde
Terinka a kladinka zde

určitě se koukněte fotečky↓s Bessuškou =) Opakování

27. července 2010 v 19:24 | Danulka |  Bessi(Betty)
Jak se říka,opakování je matka moudrosti...Tákže dneska jsem s Betty nkou spíše jen opakovala základní poslušnost a taky si zaskakaly překážky.Nejprve jsem jí měla na vodítku ale pak už to šlo jedna báseň...Nejlepší bylo,že se na mě u chuze dívala,jako by to měla naučené,přitom s ni vubec nikdo nic nedělá...Tákže jsem s ní uplně nadšená a uvažuju o tom,že se jí začnu více věnovat, i když to není pejsem s papírama,má celkem dost tzv."Talent"... xD newm ale prostě se mi to tak zdá..jesli to pujde tak jak dneska..možná se pokusíma příští rok o zkoušky nějaké...

Bessuška
foto:Bessuška
autor:Já
prosím kopírujte jen s ikonkou děkuju

Diplomek pro Majušku

26. července 2010 v 14:10 | Danulee |  pro Vás
Ahoj do 33 bleskovky se bohužel zapojila jen jedna holčina...ale nevadí i tak jsem moc ráda a tady je pro Majušku diplomek...chtěla s koníkem a tak doufám,že nebude vadit,že jsem použila svoje vlastní foto poníka Joika...

joik

Fotečky z procházky 23.7.2010-plno komáru =)

25. července 2010 v 18:56 | Danulee |  Fotečky Terinky

Klikni na obrazek a zobrazí se ti celé album =)


se Shadouwem a terinkou na procházce plné komáru =(

25. července 2010 v 13:05 | Danulee |  Terinka
Ahoj,23.7.2010 jsme se k večeru vydali s Terinkou a Shadouwem.Byla by uplně užasná,kdybychom se my 2 chytré(myslím sebe a kamošku)nevydali k večeru,kdy jsou nejvíce komáři.Samozdřejmě si to taky krásně odpikáme.Protože jsme obě doštípane až až!!
Jinak s pesanama jsme dělali základní poslušnost a ještě odložení Kristyna se Shaouwem i v leže ja s Terkou jen v sedě a ve stoje.Protože v leže to neumíme =(teda umíme ale dlouho to trvá.Já si zkusila i stopu se zalehavaním předmětu.Což celkem ušlo..ale nic moc!Cestou zpátky jsme si udělali chuzi u nohy apak ryychle domu!!Komáři byli děsní!!Jinak by to supr!!budeme to muset zopakovat ale už bez komáru =)

fotky sem dodám za chviličku ;)
t6
Foto:Terka a Shadouwek
autor:Já
Foto bylo pořízeno minuly rok.Nové teprve dodám

bleskovka 33

23. července 2010 v 10:44 | Danulka |  - - bleskovky- -
1.Jak se jmenuješ?
2.máš doma psa?(připiš ani-ne)
3.jaké plemeno?(když nemáš,napiš jaké se ti líbí)
4.kolik ti je?
5.do ktere pujdeš třídy?(nobo na jakou školu?ročník atd.)

-na dilom?
a)pes
b)kočka
c)kůň

děkuju všem,kdo vyplnil =)    

3
foto:Terinka
autor:Já
pořízeno už dávno =)
kopíruj pouze s ikonkou                                            

prochajda a navštěva u Shadouwa s JAckem

22. července 2010 v 0:39 | Danulee |  Terinka
Čauky v utery jsem se vydala s Terkou na prochajdu,byla jsem jen na polí,kousek od baraku,tak se Terinka krásně proběhla a potom jsem se vydala ke Kristyně,kde jsme měli s Terčou opekat,noTerinka byla nadšená a Shadouw,ktery tam bydlí taky!!oba si hrály!Terče se líbila vysoká třešeňkterou si označkovala jako spravny pes i ze zvednutou nožkou!Čemu se všichni smália říkali mi,že mám Terince najít i kamaradky a ne jenom kamarady,po kterych už přejímá i "čuraní"...Taky se Tetrys se Shadouwem vyřádili v pískové jízdarně!Maličky Jack to všechno psospal ve stínu!Byl,to užasny den!

Jack
foto:Jack
Autor:Já
foto bylo pořízeno první den,co si jej přivezli domu to je cca tyden

kopíruj s ikonkouježdění koníků u Kristýny

22. července 2010 v 0:28 | Danulee |  od Kiki
ahói,v pondělí jsem byla u kamošky Kristyny a jezdili jsme na konících.No abych pravdu řekla,tak jsem si myslela,že budu mít zase její kobylku Smarty,kterou mám moc ráda a už jsem si na ní zvykla..."nou problémo??" ale ano..Kristyna se rozhodla mi pujčit na ježdění jejího valacha se ktereho mám neuvěřitelny strach xDprotože jeho obvyklé blbosti co vyvádí,vždy když na něm jezdila Kristyna..no prostě..des!měla jsem smrt v očích a zkoušela jí přemluvit .. vysledek??MARNÉ!! dostala jsem Sama a konec debaty...co už...dobrovolně jsem si ho nasedlala a podívala jsem se mu do oči:

-"Budeme muset to zvládnout,jen ať víš,dneska nechci spadnout,za prvé je tam bláto a za druhé,nesnaším,když letím na zem!..."

No..ze začatku jsem byla uplně mimo xD ten jeho krok,tak velky..zláštní pocit...nezvyk xD no co..krokováni ze začatku,bylo bezproblemu až na jedno náhle vystartování..zvladla jsem vše xD... a když jsem dostala svolení klusat,říkala jsem si,proč to neskusit,nic horšího,než to,že si něc zlomím se mi snad nestane!!

Vše proběhlo v klidu a musím říct,že jsem si na Samíka uplně zvykla!Je naprosto klidny,nechápu,proč s Kristynou vždy tak vyvádí!Teda,chápu to xD Kristyna s ním dělá ruzne ty věci do westernu a učí ho to,zatím co já si jen vozím zadek =) ale i tak,musím uznat že jse byla nadšená a strach??ten už příště rozhodně mít nebudu!Je to super koník !!a co s toho??

STRACH MÁ PROSTĚ JEN VELKÉ OČI!!

Joik
foto: poník kristyni JOIK
autor:Já
-foto nebylo nafoceno v den,kdy jsme jezdily!
kopíruj jen s ikonkou či zdrojem:Z procházky doma =))

18. července 2010 v 19:12 | Danny |  Terinka
Ahoj,jsem asi pulhodinky doma z procházky.Byla super a Terka byla jako utržená z řetězu,protože o prazdninách nebyly na žadne.No..nebylo počásí..moc horko xD ale neska jsme si to pořadně užily!!Nedělaly jsme žádnou poslušnost ale jen tak jsme se procházely!Nebo .. trošku jsme trenovali chuzi u nohy ´=)...
Fotky ale žádne nemám...


Terezka
foto:Terka
Autor:já
kopírovat jen s ikonkou :

foto není z procházky!


Fotky od Terinky z narozek

18. července 2010 v 16:04 | Danny |  Fotečky Terinky
Oslava Terinčinych 9.narozenin.
Oslava se konala už dáááávno v dubnu =) ale fotkou jsou až tedkom...
Mě už nebavilo je tadyk dávat ale tedkom jsem se rozhodla věnovat se 100% blogu =)

klikněte na obrazek a zobrazí se vám celé album ;)→ Terezka a její 9.narozeniny.

Zahlaví Léto 2010

18. července 2010 v 13:34 | Danny |  - - novinky- -
ukazka
No už bylo na čase udělat změnu.Tentokrát do oranžovo-zelenych barev =)
Pejsci na zahlaví jsou kamaradi Terinky

Shadouw-na kraji(Australsky Shepard)
Rikišek-ten maličky uprostřed(JRT)
Terinka-Labradorka na boku =)

sice je tam dost chybiček.Např.Shadouw má trochu užízlé ucho =) no....na zbytek nebudu upozorňovat =) napište jak se vám líbí budu moc ráda =))

Přibíram a kontroluji ;) SB

18. července 2010 v 11:01 | Danulee |  - - SB- -
AHoj,tákže tento blog je po 2 měsíční pauzičce zase v provozu a tak bych byla ráda,kdyby se zde zapsali SB,které by chtěli spřátelit a taky ti,kteří už jsou.Protože v tom tedy nemám vubec jasno =) Byla bych tedy za to moc ráda ;) piště do komentu a uzavěrka je 20.7.2010

DĚKUJÍÍ

terezka
FOTO:Terinka
Autor:Já
kopíruj jen s ikonkou
Videjko z prázdnin s Terinkou

16. července 2010 v 18:48 | Danny |  - - videa- -
Videjko od Terinky natočeno bylo včera.BYla celá mokrá ale to bohužel tady nejde vidět. =)Ahoooj Všichni =) možná jsem zpátky =))

16. července 2010 v 17:44 | Danny |  - - novinky- -
Ahoj.Poslední dobou vážne uvažuju o tom,že se vrátim zpátky k blogu,protože je mi celkem líto,že už tady nemužu psát o tom jak se maj mojí drazí =) tím myslím samozdřejmě svoje zvířatka,kterych už moc není...když jsem začínala s tímto blogem měla jsem jich tedy více.Ne,že by mi umřeli ale už jsem to všechno nestíhala.Proto mám morčatka (Lilinku a Bělouška)u babičky a dědy.Děda kdysy choval králiky,takže mu tam nevadí =)No Terku mám doma pořád a ani jsem nikdy neuvažovala,že jí dám pryč nebo tak něco!!je asi jediná.ktera mě ještě nikdy nezradila!a kočandu Stellu.kterou taky nehodlam dám jinam!Už jen proto,že jsem jí kdysi zachranila život!Tákže mám doma 2 zvířata a stačí mi to tak,abych je stíhala. O Terince se snažím každy den psát na této stránce. Je to muj web.Ten nebudu taky rušit a budu na něm dále.No to je asi vše..tákže tedkom se pustím do nového dessu a budu čekat,že sem zase začnete chodit jako dříve ;)

kusovka stella
kopíruj obrazky se zdrojem díky

www.ja-a-moji-milacci.blog.cz